Grupa RYTM jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów chemii budowlanej, chemii motoryzacyjnej oraz aerozoli technicznych przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak  i użytkowników indywidualnych.

Główną strategią firmy jest sprzedaż wyrobów najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen, a także profesjonalizm w obsłudze klientów. Potrzeby naszych klientów realizujemy poprzez pełne doradztwo techniczne, jak również sprawną i terminową realizację zamówień. Głównym celem firmy jest zaspokajanie wszelkich oczekiwań naszych klientów i partnerów handlowych.

Grupa RYTM powstała na początku 2005 roku. Siedziba firmy znajduje się w Tychach na terenach KSSE. Do Grupy należą dwie fabryki: RYTM-L, która produkuje m.in. piany, silikony, aerozole techniczne oraz Cerrys specjalizująca się w sprzedaży głównie produktów do systemów dociepleń, tynków, farb. Wyroby produkowane są m.in. pod takimi markami jak Expert Line, Baumaster, Desnner, Haussen, Partner Fix, Mr Quick.

Strategia

Mając na uwadze sprawną organizację produkcji, a następnie sprzedaży podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością w oparciu o normę ISO 9001:2008. Stosowanie polityki zarządzania jakością pozwala nam trwale spełniać wymagania klientów, pomaga w pełnej identyfikacji ich potrzeb, a w końcowym efekcie daje zadowolenie z naszych produktów.

Badania i rozwój

Zawansowana technologia, nowoczesne i kompleksowo wyposażone laboratorium oraz własne receptury oparte na doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów pozwalają na osiąganie najwyższej jakości produktów. Nasze wyroby posiadają certyfikaty i atesty wymagane zarówno przez prawo polskie jak i normy europejskie

Zakłady produkcyjne

Nasze zakłady produkcyjne  zlokalizowane są w Tychach na terenie Katowickiej Strefy Ekonomicznej oraz w Wykrotach, 20 km od granicy z Niemcami.

W naszej działalności stawiamy na jakość, dlatego już na samym początku uruchomienia produkcji wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Certyfikaty