Rytm-L jest fabryką aerozolową zlokalizowaną w Tychach na terenie Katowickiej Strefy Ekonomicznej.

W naszej działalności stawiamy na jakość, dlatego już na samym początku uruchomienia produkcji wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Możemy wyręczyć naszego Klienta na każdym etapie tworzenia produktu. Oferujemy możliwość produkcji wyrobów pod marką Klienta jak również usługowe napełnianie aerozoli. Potrafimy wykonać każdy produkt w formie aerozolowej, a w szczególności specjalizujemy się w produkcji wyrobów branży:

  • budowlanej,
  • motoryzacyjnej,
  • chemii gospodarczej,
  • szerokiej gamy wyrobów technicznych.
RytmTrade-Uslugi.jpg

Oferujemy serwis i doradztwo technologiczne od projektu po logistykę gotowego produktu. Polecamy usługi naszego grafika, który opracowuje projekt opakowania zgodnie z wszelkimi wymaganiami prawa oraz z oczekiwaniami Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy także takie, gdzie wykonujemy wyłącznie usługę napełniania aerozoli, albo całość lub część komponentów jest dostarczana przez Klienta.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych i ekologicznie bezpiecznych gazów pędnych jesteśmy w stanie produkować wyroby światowej klasy.

Zaawansowana technologia i nowoczesne receptury pozwalają nam na uzyskiwanie wyrobów o najwyższej jakości, spełniających wysokie wymagania i standardy europejskie. Stosowanie nowoczesnej technologii produkcji pozwala nam sukcesywnie obniżać koszty, a tym samym zachować konkurencyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby są efektem intensywnych prac naukowo-badawczych wykwalifikowanej grupy specjalistów, opartych na wzajemnej współpracy i wymianie doświadczeń.

Wymagania każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dlatego w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i przygotujemy dla Państwa docelową ofertę.


Zobacz również