KOKPIT SPRAY BŁYSZCZĄCY LUB MATOWY - PIANKA

Cockpit Spray jest preparatem przeznaczonym do czyszczenia i pielęgnacji deski rozdzielczej samochodu oraz pozostałych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Preparat posiada właściwości antystatyczne. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę zapachową; wanilia, wiśnia, pomarańcza, jabłko, antytabak, cytryna


PIANKA DO TAPICERKI

Delikatny i skuteczny preparat w postaci wydajnej pianki. Przeznaczony do czyszczenia tapicerki samochodowej, stosowany bez użycia wody. Czyści, odnawia powierzchnie tapicerskie. Pianka wnika głęboko w tkaninę, wydobywa kurz oraz zanieczyszczenia, przywraca pierwotny kolor i wygląd materiału. Składniki ochronne pianki zabezpieczają tkaninę przed ponownym szybkim zabrudzeniem. Posiada przyjemny zapach.


MOTOR CLEANER

Aerozol przeznaczony do czyszczenia korpusu silnika samochodowego. Preparat do mycia silników czyści powierzchnie, wnika w szczeliny, wypłukuje zanieczyszczenia organiczne (zwęglenia, osady i tłuszcze) pozostawiając powłokę zapobiegającą szybkiemu ponownemu osadzaniu zanieczyszczeń. Usuwając zanieczyszczenia z silnika podnosi jego sprawność, opóźnia proces rdzewienia. Odpowiedni do czyszczenia silników samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi motorowych oraz zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego. Nie wymaga używania aparatów ciśnieniowych, aparatów parowych.


PREPARAT DO SZYB

Pianka do mycia wszelkich powierzchni szklanych: szyb, luster, płytek, porcelany, powierzchni chromowanych, lakierowanych i ze stali nierdzewnej. Z łatwością usuwa wszelkie zanieczyszczenia: kurz, tłuste naloty, osad z dymu papierosowego, zanieczyszczenia przemysłowe i drogowe, zaschnięte owady. Pozostawia przyjemny zapach w czyszczonych pomieszczeniach.


CZERNIDŁO DO OPON

Produkt o podwójnym działaniu: czyści oraz konserwuje opony. Tworzy trwałą wodoodporną powłokę, zmniejsza przyczepność kurzu oraz pogłębia barwę czarnych, plastikowych elementów karoserii. Uelastycznia gumę chroniąc ją przed starzeniem, pękaniem i warunkami atmosferycznymi. Zapewnia piękny połysk, nie wymaga szorowania.


ODMRAŻACZ

Odmrażacz do szyb usuwa oblodzenia z powierzchni szklanych (szyb samochodowych, lusterek, szyb reflektorów) oraz piór wycieraczek, klamek, zamków itp. Działa nawet przy bardzo niskich temperaturach. Rozpuszczalny w wodzie, nie powodujący zagrożenia dla środowiska. Nie uszkadza lakieru.


PREPARAT DO USZCZELEK

Niezwykle skuteczny środek o potrójnym działaniu czyści, ożywia i konserwuje każdego rodzaju powierzchnie gumowe, w tym opony, uszczelki, listwy gumowe. W ciągu kilku minut przywraca czyszczonym powierzchniom naturalny połysk, zabezpiecza je przed działaniem kurzu, brudu i soli. Dzięki starannie dobranej recepturze preparat zabezpiecza powierzchnię przed działaniem czynników atmosferycznych oraz przyspieszonym procesom starzenia powstałym na skutek promieniowania UV. Preparat zalecany zwłaszcza do stosowania zimą celem zapobiegania zamarzaniu uszczelek w drzwiach.


PREPARAT DO KLIMATYZACJI

Preparat jest środkiem do oczyszczania i odświeżania klimatyzacji samochodowej, układów wentylacyjnych oraz nawiewów. Nie zawiera kwaśnych dodatków. środek jest bezpieczny dla takich materiałów jak: tworzywa sztuczne, metale, powłoki lakierowane. Zalety: Odświeża oraz zapobiega powtórnemu powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.


PREPARAT DO FELG

Unikatowa pianka o właściwościach czyszczących i penetracyjnych głęboko wnika w trudnodostępne miejsca felgi. Chroni przeciw promieniom UV oraz spowalnia procesy starzenia się zewnętrznej warstwy felgi.


PROTEKTOR DO TAPICERKI SKÓRZANEJ

Preparat do impregnacji tapicerki skórzanej. Po użyciu skóra staje się delikatna i miękka w dotyku, a jednocześnie zabezpieczona przed wilgocią i bardziej odporna na wszelkie zabrudzenia. Zapobiega korozji biologicznej.


PREPARAT DO INSEKTÓW

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do usuwania trudnych zabrudzeń organicznych z powierzchni szklanych, a także z elementów lakierowanych, gumowych i plastikowych. Dzięki specjalnie opracowanej formule łączy w sobie skuteczność i szybkość działania z bezpieczeństwem w kontakcie z lakierem samochodowym. Nie pozostawia tłustych plam, nadaje połysk czyszczonym powierzchniom. Doskonały do czyszczenia szyb, reflektorów, zderzaków, spojlerów, karoserii


ANTI FOG

Preparat zapobiegający osiadaniu na powierzchni szyb samochodowych pary, umożliwiający dobrą widoczność


LABEL OFF ZMYWACZ DO NAKLEJEK

Preparat służący do usuwania pozostałości kleju, naklejek z powierzchni metalowych, szklanych , plastikowych.


NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

Preparat sprawia, że ze wszystkich rodzajów szyb samochodowych woda spływa zabierając ze sobą jednocześnie wszelkie zanieczyszczenia, zachowując dobrą widoczność.


PREPARAT DO HAMULCÓW

Preparat aerozolowy przeznaczony do czyszczenia układów hamulcowych, sprzęgieł, łańcuchów, części maszyn oraz wszelkiego rodzaju powierzchni wymagających odtłuszczenia. Doskonale usuwa tłuste zabrudzenia, naloty, kurz i brud. Forma aerozolu pozwala na wnikanie preparatu w szczeliny i trudno dostępne miejsca. Preparat nie zawiera acetonu oraz chloro i fluoropochodnych.