PENETRATOR VX-50

Najwyższej jakości preparat w aerozolu o silnych właściwościach: czyszczących, odtłuszczających, penetrujących i luzujących. Wypiera wodę z powierzchni metalowych; rozpuszcza smary, usuwa olej, pozostawia na powierzchni warstwę ochronną, penetruje i poluzowuje śruby, nakrętki, linki i inne złącza.


SUPERPENETRATOR MoS2

Specjalistyczny preparat aerozolowy o bardzo silnych właściwościach penetrujących i smarnych. Środek wnika głęboko, czyści, smaruje, oraz zabezpiecza powierzchnie przed ponownym zatarciem. Dzięki silnym właściwością smarnym doskonale poluzowywuje zakleszczone połączenia, zmniejszając przy tym tarcie oraz likwidując skrzypienie, piski w pracujących mechanizmach.


SILIKON SPRAY

Środek smarujący powstały na bazie olejów silikonowych o wszechstronnym zastosowaniu, przydatny zarówno w warunkach domowych, jak i warsztatach (samochodowych, rowerowych i innych). Preparat chroni przed mrozem, korozją, starzeniem części plastikowych i gumowych. Doskonały środek smarny do rowerów, części układów mechanicznych, narzędzi, niezastąpiony w samochodzie. Produkt z łatwością wypiera wodę i skutecznie zabezpiecza przed nią. Produkt z łatwością wypiera wodę i skutecznie zabezpiecza przednią. Posiada doskonałe własności smarne oraz wysoką odporność termiczną. Znajduje zastosowanie do: uelastycznienia i zabezpieczenia gumowych elementów samochodowych, uszczelek, rozmaitych przedmiotów przed brudem i wilgocią (np. wiązania narciarskie)


SUCHY SMAR TEFLONOWY

Suchy smar teflonowy jest bezsilikonowym suchym smarem, zaprojektowanym do smarowania elementów bez pozostawiania osadu. Jest bardzo przydatnym szczególnie do smarowania w miejscach narażonych na zapylenie i zabrudzenie. Znakomicie eliminuje piszczenie szyberdachów, zawiera PTFE, odporny na działanie wody, Antykorozyjny.


SMAR GRAFITOWY

Preparat z dyspersją grafitową przeznaczony do smarowania wolnoobrotowych mechanizmów i silnie obciążonych powierzchni trących: łańcuchów napędowych, przekładni ślimakowych, gwintów, śrub, łańcuchów rowerowych


PENETRATOR Z TEFLONEM

Preparat aerozolowy myjąco-smarujący z dodatkiem teflonu PTFE. Preparat przeznaczony jest do czyszczenia części maszyn, urządzeń oraz innych powierzchni metalowych. Dzięki silnym właściwością penetrującym preparat dostaje się do trudno dostępnych miejsc czyszcząc i zabezpieczając je. Preparat nie tylko myje, ale również smaruje pozostawiając na powierzchni warstwę ochronną. Dzięki zawartości teflonu oraz dodatków uszlachetniających produkt zapobiega zatarciom a co za tym idzie piszczeniu maszyn i urządzeń w czasie pracy. Penetrator ułatwia odkręcenie zapieczonych, zatartych oraz skorodowanych elementów takich jak śruby, nakrętki, zawory, zamki. Produkt usuwa rdzę oraz nie dopuszcza do ponownego jej powstania poprzez wypieranie wilgoci z czyszczonych elementów.


WAZELINA TECHNICZNA 150ML

Wazelina techniczna wysokotopliwa stosowana jest głównie do zabezpieczania powierzchni metali przed korozją, jak również jako składnik smarów specjalistycznych.


ANTYADHEZYJNY PREPARAT Z SILIKONEM

Preparat antyadhezyjny silikonowy to uniwersalny środek antyadhezyjny na bazie olejów silikonowych. Jest to produkt przygotowany przede wszystkim dla przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale również może być przydatny w warunkach domowych jak i w warsztatach (samochodowych, rowerowych i innych). Produkt posiada własności ochronne i zabezpieczające. Nie pozostawia osadów. Produkt z łatwością wypiera wodę i skutecznie zabezpiecza przednia. Jest dodatkowo wzbogacony substancja inhibitująca. Posiada doskonałe własności antyadhezyjne. Produkt jest bezbarwny, bezwonny, nieszkodliwy. Preparat do form wtryskowych z silikonem.


ANTYADHEZYJNY BEZ SILIKONU

Preparat do form wtryskowych bez silikonu to uniwersalny środek rozdzielający nie zawierający olejów silikonowych. Jest to produkt przygotowany przede wszytskim dkla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Z uwagi na brak silikonów produkt może być stosowany przy produkcji detali wymagających dalszej obróbki powierzchniowej. Produkt posiada własności ochronne i zabezpieczające . nie pozostawia osadów. Posiada doskonałe własności antyadhezyjne. Produkt bezbarwny, bezwonny, nieszkodliwy.