Wybierz produkt


Pianka do czyszczenia piekarnika EXPERT LINE®


Pianka do piekarnika EXPERT LINE
Opis produktu:

Pianka aktywna do czyszczenia piekarnika idealnie usuwa brud i tłuszcz z piekarników, rożen, mikrofalówek, kuchenek oraz szyb kominkowych. Pianka dobrze i szybko rozpuszcza zaschnięte zabrudzenia nawet w trudno dostępnych miejscach. Uwaga! Nie używać do powierzchni lakierowanych, aluminiowych oraz ze sztucznego tworzywa.

Zalety:

Nowoczesna formuła preparatu sprawia, że nawet najbardziej zabrudzony piekarnik odzyska swój blask. Forma aktywnej piany umożliwia równomierne rozpylenie produktu w ciasnej przestrzeni piekarnika i dotarcie do wszystkich trudno dostępnych zakamarków.

Zastosowanie:

Do czyszczenia piekarników, blach do pieczeni i pieczywa, rusztów do grilla, garnków i patelni.

Sposób użycia:

Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Podgrzać piekarnik do temperatury 40°C. Nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 25 cm. Czas działania ok. 1 godziny, przy dużych zabrudzeniach pozostawić na dłużej. Następnie zetrzeć piankę przy pomocy wilgotnej szmatki i następnie osuszyć, jeśli zajdzie potrzeba powtórzyć proces czyszczenia. Zaleca się stosowanie pianki regularnie.

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w pozycji pionowej, w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia oraz innych źródeł ciepła i zapłonu. Temperatura przechowywania od -5°C do +35°C, zalecana pokojowa.

Do pobrania: Informacje logistyczne:

Pojemność Typ opakowania Opakowanie zbiorcze Ilość na palecie
300 ml Puszka Zgrzewka 15 szt. 900 szt.