Kontakt


RYTM TRADE Sp. z o.o.
ul. Strefowa 14
43-100 Tychy, Polska

tel.: +48 32 324 00 60,
fax: +48 32 324 00 61
e-mail: biuro@rytmtrade.com

Aktualności


2014-02-10 10:06
Nowość - PROFESSIONAL Window System
PROFESSIONAL Window System składa się z szeregu taśm dylatacyjnych wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które można wymiennie stosować w zależności od konstrukcji otworu okiennego lub drzwiowego. W skład systemu wchodzą również taśmy rozprężne oraz piana poliuretanowa.
Całość systemu montażowego składa się z trzech warstw: zewnętrznej, środkowej i wewnętrznej.
Izolacja zewnętrzna chroni połączenie okna lub drzwi z murem przed opadami deszczu. Musi ona być jednak przepuszczalna dla wilgoci. Warstwę tę stanowią taśmy dylatacyjne paroprzepuszczalne lub rozprężne taśmy poliuretanowe, które również przepuszczają parę wodną.
Warstwę środkową stanowi piana poliuretanowa, która jest odpowiedzialna za izolację termiczną połączenia muru z oknem lub drzwiami.
Izolację wewnątrz budynku tworzą taśmy dylatacyjne paroszczelne, których zadaniem jest nie przepuszczanie powietrza i pary wodnej.

Stosowanie naszego systemu montażu zapobiega powstawaniu mostków termicznych oraz poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów trwale elastycznych zapobiega przedostawaniu się do budynku powietrza i wilgoci, jak również chroni przez wiele lat stolarkę otworową i budynek przed zniszczeniem.
111